Facebook Twitter Google Plus

Hakkımızda

YILKOS HELVA 2008’den günümüze kadar uzanan doğal ve katkısız ürünlerini sizlerin sofralarına sunmuştur. 2010 yılından itibaren İstanbul / Üsküdar´da bulunan imalathanesinde faaliyet göstermektedir.

Uzun yıllardan bu yana üretim yaparak sizlerin sofrasına sunmuş olduğumuz helvaların yapımında kalitemizden asla ödün vermemekteyiz. Ürün yelpazemiz gelişirken tüketicinin istek ve arzuları doğrultusunda sağlıklı ve leziz ürünlerimizin de gelişimini hep beraber sağladık ve sağlamaya da devam edeceğiz..

Ayrıca YILKOS HELVA´nın üretimine başladığı PAPATYA HELVA´lar ile azalan helva sektörü talebini bir anda tekrar eskisi gibi yükselişe geçmesinde büyük fayda sağlamıştır.

Ayrıca helva üretiminin yanında damak tadınıza uygun olan siyah ve yeşil zeytin üretimini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Helva sektöründe olduğumuz gibi zeytin sektöründe de 1980 yıllarına dayanan bir geçmişimiz bulunmaktadır.

Misyon & Vizyonumuz

Müşterilerimize mümkün olan en hızlı, en güvenilir, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sunmak.

Yenilikçi ve vazgeçilmez kaliteli ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösteren, müşterisinin güvenini kazanarak sürekli olarak bulunduğu pazarda en hızlı büyüyen, en dinamik, en verimli şirket olmak.